X

Par projektu

Šobrīd pašā Āgenskalna sirdī, Ernestīnes ielā 6A top komforta un harmonijas projekts “Ernestīne”. Jauno 20 dzīvokļu namu ieskauj senas, apkaimei raksturīgas Holandes liepas un Āgenskalna senatnīgā arhitektūra. Lai iekļautos Āgenskalna namu ansamblī, vizuāli senatnīgās mūra ēkas četros stāvos būs izvietoti mūsdienīgi, 1 – 3 guļamistabu dzīvokļi, platībās no 35 – 94 m2, ar kvalitatīvu iekšējo apdari, plašu stiklojumu un lieliskiem plānojumiem. Iedzīvotāju ērtībām un komfortam ēkas pagrabstāvā būs izvietotas pazemes autostāvvietas un mantu noliktavas, līdz kurām aizvedīs lifts.

Lai arī projekts atrodas tuvu Rīgas centram, tomēr tiešā tā tuvumā nav izteikta pilsētai raksturīgā kņada. Ar zaļajām zonām piesātinātajā vidē mājas iemītnieki varēs baudīt mieru un klusumu, kā arī priecāties par tām Āgenskalnam raksturīgajām priekšrocībām, kuras allaž iekaro cilvēku sirdis. Tā ir iespēja nesteidzīgi pavadīt brīvdienas, apciemojot Jaunatnes dārzu, Uzvaras parku, Botānisko dārzu, Māras dīķi, leģendāro Āgenskalna tirgu, iecienīto Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņu, kvartālā notiekošos, košu gaismiņu ieskautos vasaras kultūras un izklaides pasākumus, vai gluži vienkārši ar velosipēdu izbraukāt mazās, šarmantās rajona ieliņas. Ja apkaimē paliek par šauru, pēc 20 minūšu brauciena iespējams baudīt kā pēdas kutina jūras smiltis, vai enerģiju iedod mūžīgi aktīvais Rīgas centrs un Vecrīga.

Ikdienas ērtību nodrošināšanai, projekta apkārtnē pieejama visa veida pilsētas infrastruktūra – neskaitāmi sabiedriskā transporta maršruti uz Rīgas centru un Jūrmalas virzienā, veikali, ārstniecības iestādes, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, vairākas augstskolu fakultātes.

Šobrīd ir uzsākts projekta dzīvokļu rezervācijas process un plānots, ka dzīvokļus jaunajiem iemītniekiem varēs nodot, 2022. gada vasarā.

Ēkas konstrukcijas un inženiertehniskie tīkli

Pamati un pagrabstāva ārsienas: monolīts dzelzsbetons
Ārsienas un nesošās sienas: silikātbloku mūris
Starpstāvu pārsegumi: dobtie dzelsbetona paneļi
Kāpnes: betona saliekamās
Balkoni: betona/tērauda ar metāla margām
Jumta segums: krāsots skārds/līmējams jumta segums
Starpsienas: starp dzīvokļiem vieglbetona 200mm; viena dzīvokļa ietvaros ģipškartona starpsienas uz metāla profiliem ar akmens vates pildījumu
Logi: PVC ar 3 stiklu paketēm
Dzīvokļu ārdurvis: ugunsdrošības klasei atbilstošas koka durvis
Noliktavas: metāla rāmjos metāla siets
Tehnisko telpu durvis: ugunsdrošas metāla durvis
Kāpņu margas: metāla, krāsotas
Ēkas Energoefektivitātes klase: B
Ūdens un sadzīves kanalizācijas sistēma: pieslēgums pie Rīgas ūdens centralizētā ūdensapgādes tīkla
Apkure: ēkai savs gāzes siltummezgls; katram dzīvoklim individuāli siltumskaitītāji
Ventilācija: ārsienās iebūvēti dabiskās gaisa pieplūdes vārsti; virtuvē izvads tvaika nosūcēja pieslēgšanai ar izmešanu uz jumta; vannas istabās piespiedu gaisa nosūces ventilatori.
Drošības pasākumi: katrā dzīvoklī dūmu detektors
Normunds Muskats Normunds Muskats Nekustamā īpašuma aģents
Pārdošanas vadītājs

Mobilais: +371 2026 6622
Tālrunis: +371 6200 5080
normunds.muskats@eften.lv
Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova Nekustamā īpašuma aģente
Mobilais: +371 2867 3723
Tālrunis: +371 6707 9220
tatjana.jefimova@arcoreal.lv